HAKKIMIZDA


1881 yılında kurulan Levi Grubunun iştiraki olarak 1991 yılında faaliyete geçen Poliset A.Ş., 25 yıldır ana iştigal konusu olarak süregelen iç ve dış mekan reklam malzemeleri ithalat ve dağıtım işinin yanı sıra, fotokopi sarf malzemelerini de ürün serisine eklemiştir. Poliset A.Ş., Yurt dışında yakın işbirliği içerisinde olduğu Amerika, Avrupa, Japonya ve Çin’deki en önemli üreticiler ile Münhasır Distribütörlük bazında işbirliği yaparak müşterilerine en kaliteli ürünleri, nitelikli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarla tedarik etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Sektörün önemli oyuncularından biri olan Poliset A.Ş. yurt dışından ithal ettiği yüksek kalitedeki ürünler sayesinde Türkiye piyasasındaki önemli firmalarının tedarikçiliğini yapmaktadır.

Poliset A.Ş. girişimlerinin son halkası olarak dijital transfer uygulamaları teknolojisi alanında sektör lideri Alman Forever markasının da Türkiye Münhasır Distribütörü olarak atanmış olup, dijital baskı sektöründeki faaliyet alanlarına yeni ve çok önemli bir halka daha eklemiştir.